Контактирајте не

YANXA (HK) INTERNATIONAL INDUSTRIAL CO., LTD

Адреса

1-510, 2-ри Соединение, 2-ри патот ingингуан Север, Нанфаксин, Шуњи, Пекинг, Кина, 101399

Е-пошта

Телефон

0086-18600506887

0086-10-69479030

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја